اپیدمی تاج تا یک سال دیگر به پایان می رسد

[ad_1]

خلیج فارس: رئیس شرکت آمریکایی Pfizer روز یکشنبه به وقت محلی پیش بینی می کند که همه گیری بیماری کووید در 19 تا یک سال دیگر به پایان می رسد ، اما گونه های جدیدی از این بیماری ایجاد می شود که با ما خواهد بود.

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا ؛ به گزارش وب سایت هیل ، آلبرت بورلا افزود: “من معتقدم که ما تا یک سال دیگر به زندگی عادی باز می گردیم و همه گیری تمام می شود.

در همین حال ، رئیس Pfizer گفت که پایان همه گیری به این معنی نیست که هیچ گونه تاجی وجود نخواهد داشت یا واکسیناسیون غیر ضروری خواهد بود. وی پیش بینی می کند که با ایجاد گونه های جدید کرونا ، جهان به احتمال زیاد واکسن هایی تولید می کند که یک سال به طول می انجامد و کشورها هر سال جمعیت خود را دوباره واکسینه می کنند. اما این پیش بینی دقیق نیست و باید منتظر انتشار اطلاعات باشیم.

استفان بنسل ، رئیس جمهور مدرن ، پیش بینی مشابهی کرده است که باید تا اواسط سال آینده واکسن تاج کافی وجود داشته باشد تا همه روی زمین واکسینه شوند.

FDA تصمیم گرفته است که افراد بالای 65 سال در ایالات متحده و افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند باید دوز سوم واکسن Pfizer را دریافت کنند.

فایزر همچنین از سازمان غذا و دارو درخواست کرد که به شرکت اجازه دهد از واکسن برای کودکان در ایالات متحده استفاده کند.

سازمان غذا و داروی آمریکا ماه گذشته واکسن تاج Pfizer & Biontec را برای افراد 16 سال به بالا به طور کامل تایید کرد.

واکسن Pfizer در اکثر کشورهای جهان برای کنترل کووید 19 تأیید شده است و بیش از 50 کشور از این نوع واکسن برای ایمنی شهروندان خود استفاده می کنند.

تخمین زده می شود که تا پایان سال 2021 ، بیش از سه میلیارد دوز واکسن Pfizer در سراسر جهان تولید شود. این واکسن توسط شرکت آلمانی Biontech و شرکت آمریکایی Pfizer تولید شده است.

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> تعداد بازدیدهای این آگهی تا کنون: 576816 <br /> تعداد کلیک: 246 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪ “/></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *