انتظار می رود که ناوالنی امروز به روسیه بازگردد و خطر دستگیری – اروپا را دارد

[ad_1]

مسکو – الکسی ناوالنی ، که اکنون دشمن عمومی شماره یک کرملین است ، پس از نزدیک به پنج ماه در آلمان پس از مسمومیت نوویچوک در 20 اوت در سیبری ، امروز به روسیه بازگشت و در آنجا خطر دستگیری را دارد. در حقیقت ، دشمن باید از ساعت 19:20 به وقت محلی در فرودگاه ونوکوو مسکو فرود آید و از پرواز ارزان قیمت پوبدا (گروه آئروفلوت) پیاده شود.
سرویس زندان روسیه قبلاً اعلام کرده بود که وی “مجبور به دستگیری او خواهد شد” زیرا در طی این ماه های تبعید و توانبخشی در برلین وی شرایط آزمایشی مربوط به حکم تعلیقی ایو روچر را نقض کرد که اکنون باید بیش از 3 سال حبس موثر داشته باشد.
وی همچنین به اتهام اختلاس نزدیک به 4 میلیون یورو تحت تحقیق است: اتهاماتی که ناوالنی رد می کند و آنها را “با انگیزه سیاسی” توصیف می کند.
شاهزاده مخالفان روسی هواداران خود را به “ملاقات” وی در فرودگاه فراخواند و گروهی حدوداً 2000 نفره در فیس بوک تشکیل شد و گفت که می خواهند خواسته او را برآورده کنند. اما مقامات قبلاً هشدار داده اند كه اجتماعات گسترده در فرودگاه تحمل نخواهد شد و روزنامه نگاران از استفاده از دوربین و دوربین در داخل فرودگاه منع شده اند.
گروه های مخالف همچنین قصد دارند به جنبش ملی گرایان بپیوندند ، که نوید می دهد با zelyonka ، یک راه حل ضد عفونی کننده سبز روشن ، رایج در روسیه (چندین بار برای حمله به ناوالنی) استفاده می شود. گزارش مسکو تایمز.

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA