انتظار ما از فوتسال بیشتر بود

[ad_1]

داستان وحید شمسی درباره بیماری عروق کرونر قلب او

به گزارش خلیج فارس ؛ وحید شمسایی در مورد شرایط نهایی تیم ملی فوتسال در جام جهانی گفت: یکی از عاقلانه ترین کارهایی که کادر فوتسال انجام دادند این بود که راهی آسانتر برای ادامه مسابقات انتخاب کردند. “البته وقتی بتوانید این کار را با استرس کمتر ، شما باید راه درست را انتخاب کنید.

وی در مورد دیدار با ازبکستان گفت: “ما یک بازی آسان در جام جهانی نداریم زیرا تاریخ بزرگی است.” در تمام دوره هایی که در بازی با ازبکستان بازی می کردیم ، به یاد ندارم که حتی یک تساوی مقابل آنها کسب کرده باشیم. اما نکته مهم این است که ازبکستان به دنبال پیشرفت است. آنها بازیهای دوستانه خوبی قبل از جام جهانی انجام دادند. دیدار با اسپانیا ، آرژانتین و ایران نشان می دهد که ازبکستان برای جام جهانی برنامه ریزی می کند. هدف آنها صعود در بین 16 تیم حذفی بود که تا کنون به این هدف رسیده اند. نباید ضعیف ترین تیم جام جهانی را ضعیف دانست. این نوع تفکر ، تفکر خطرناکی است.

پیشکسوت تیم ملی فوتسال در خصوص غیبت حسین طیبی از ازبکستان گفت: حسین طیبی بازیکن بین المللی ما است و در اروپا بازی خواهد کرد. غیبت تایبی در جام جهانی قطعاً مثر است. فکر می کنم او در بدترین لحظه ممکن مصدوم شد و حداقل چهار بازی ابتدایی را تا کنون از دست داد.

شمسایی درباره گل علی عسگر حسن زاده به آرژانتین گفت: عسگر حسن زاده بازیکن بزرگ و توانمندی است. او از کودکی با ما بازی می کرد. بازیکنی که خود را در سطح باشگاهی و ملی نشان داده با تدبیر است. با این گل حسن زاده به جام جهانی بازگشت و نشان داد که چقدر توانایی دارد. در 2 بازی قبلی انتظار بیشتری از او داشتم.

وی در مورد نارضایتی مردم از کیفیت و تاکتیک های تیم ملی مقابل آرژانتین گفت: کادرفنی باید در مورد این مسائل صحبت کند. فقط می توانم بگویم که آرژانتین تیمی با برنامه بود. امیدوارم تیم ملی کشورمان فینالیست شود.

پیشکسوت فوتسال ایران درباره اینکه از کیفیت بازی ایران در 3 دیدار گذشته راضی است یا خیر تصریح کرد: من بیش از این انتظار داشتم. با توجه به سابقه و مهارت بازیکنان تیم ملی ، انتظار عملکرد بهتری داشتم. به هر حال باید دید برنامه پرسنلی در این مسابقات چگونه بود.

شمسایی در پاسخ به این سوال که چرا رئیس فدراسیون فوتبال به رضا ناصری گفت که او را نمی شناسم ، گفت: من از جزئیات این موضوع اطلاعی ندارم؛ اما رضا ناصری دروازه بان درجه یک فوتسال کشورمان بود که روزهای زیبایی را برای ایران رقم می زند. ما نباید این تلاش ها را فراموش کنیم. البته عزیزی حادم نیز در اولین بازی تیم ملی فوتسال به لیتوانی رفت و پاداش ها را به تیم ملی و تعهدات معوق کادرفنی پرداخت کرد. همه این موارد قابل ستایش است ؛ اما برای من رضا ناصری یکی از بازیکنان بزرگ فوتسال ایران است.

منبع: روزنامه ورزش

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> این آگهی تا کنون 452676 بازدید داشته است <br /> تعداد کلیک: 197 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪” /></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *