امارات متحده عربی به خارجی های با استعداد – خاورمیانه – تابعیت ارائه می دهد

[ad_1]

(آنسا) – رم ، 30 ژانویه – امارات متحده عربی (امارات) برای اولین بار تابعیت اتباع خارجی و خانواده های آنها را ارائه می دهد ، به شرط آنکه با استعدادها و مهارت های خود ارزش افزوده ای به فدراسیون خلیج فارس وارد کنند. این را معاون رئیس جمهور شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ، امیر دبی ، که از سرمایه گذاران اقتصادی ، مهندسان ، دانشمندان ، معماران ، پزشکان یا هنرمندان مثال زد ، که با اعضای خانواده مربوطه خود می توانند تابعیت مضاعف را بدست آورند ، اعلام کرد. حاکم دبی گفت – دیگر نیازی به درخواست نخواهد بود: دولت یا مقامات ارشد انتخاب خواهند کرد. امیر المکتوم به روزنامه ملی گفت: “به کسانی که می توانند در مسیر توسعه ما سهیم باشند ، فرصتی ارائه می شود.”

امارات با سقوط قیمت نفت (اگرچه برخی از امارات این کشور را دوست ندارند ، مانند دبی) و کوید ، که بسیاری از خارجی های شاغل یا تحصیل در آنجا را مجبور به بازگشت به وطن خود می کنند ، یک دوره بحران را تجربه می کنند.

ضربه سنگینی به کشوری که بیشتر ثروت خود را به عنوان مرکز مالی و گردشگری مدیون بیگانگان است.

در حقیقت ، اکثریت جمعیت محلی و 90٪ نیروی کار فدراسیون ثروتمند در خاورمیانه خارجیانی هستند که برای چند سال ویزای کار موقت صادر می کنند و تحصیل می کنند. در سال 2019 ، دبی برای برخی از مشاغل تخصصی و برای دانشجویان به خصوص آینده دار “کارت طلا” ، 10 سال اجازه اقامت و کار ارائه داد. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA