اقدام اوج برای جلوگیری از تلفات تقسیم آزمایش

[ad_1]

اقدام اوج برای جلوگیری از تلفات تقسیم آزمایش

خلیج فارس: باشگاه زنیت پیشنهاد تمدید مهاجم ایرانی خود را پس از پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی ارائه داد.

به گزارش خلیج فارس ؛ انتقال شایعات سردار آزمون از جانب زنیت او در پایان پنجره نقل و انتقالات به تیم های اروپایی باخت. لیون فرانسه یکی از گزینه های آزمایشی انتقال بود که رسانه های فرانسوی حتی از توافق نهایی بین کشورها خبر دادند اما در نهایت این بازیکن ایرانی در زنیت ماند.

در همین رابطه ، سایت روسی “اسپورت” اعلام کرد که سران باشگاه “زنیت” بلافاصله پس از پایان نقل و انتقالات تابستانی کار خود را برای تمدید قرارداد آزمایشی آغاز کردند. قرارداد مهاجم ایرانی با زنیت سال آینده به پایان می رسد و این باعث شد کارکنان باشگاه احساس خطر کنند.

آزمون پیشنهاد 15 میلیون یورویی داشت ، اما زنیت این بازیکن را با این مبلغ نفروخت ، بنابراین نمی خواهد تابستان آینده بازیکن را به صورت رایگان از دست بدهد.

نمایندگان باشگاه زنیت پیشنهاد تمدید قرارداد وی را دادند اما مهاجم ایرانی هنوز پاسخی نداده است. به نظر می رسد با بهبود این پیشنهاد ، ستاره ایرانی با زنیت گسترش می یابد.

آزمون دیروز به اردوی تیم ملی کشورمان در تهران ملحق شد تا خود را برای مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه و عراق آماده کند. البته این آزمون در بازی با سوریه به دلیل تعلیق حضور نخواهد داشت.

منبع: فارس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.