ارتباط الکترونیکی بین دادستانی و کلانتری های بوشهر برقرار است

[ad_1]

کد خبر: 404571

تاریخ ثبت نام: 1400/4/3 18:24

نظرات تایید شده: 0

خلیج فارس: دادستان بوشهر گفت: پروژه ارتباط الکترونیکی دادستانی و کلانتری های این استان به مناسبت هفته قوه قضاییه و اجرای برنامه های اسناد تحول قضایی افتتاح می شود.

به گزارش خلیج فارس؛ علی حسن پور دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: برای اجرای برنامه های مقاله تحول قضایی در مورد استفاده از سیستم های الکترونیکی در پرونده های قضایی ، شاهد رونمایی از طرح ارتباط الکترونیکی بین دادسرا و دستگاه های اجرای قانون در استان خواهیم بود. .

وی افزود: به همین منظور به مناسبت هفته قضاوت ، یک طرح ارتباط الکترونیکی بین دادگاه ها و 8 کلانتری استان افتتاح می شود تا مردم بتوانند پرونده های دادرسی خود را با سهولت بیشتری کنترل کنند.

دادستان بوشهر با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و پاسداشت یاد و خاطره دکتر بهشتی و 72 دوست صمیمی جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه ها اجرا شده و در حال انجام است. موضوع برگزاری جلسه ای با نخبگان ، حقوقدانان و اساتید حوزه و دانشگاه در اجرای سند تحول قوه قضائیه و برگزاری جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی برای رفع موانع تولید با حضور تولید کنندگان از استان.

حسن پور دیدار با خانواده های زندانیان ، توزیع معیشت در بین خانواده های زندانیان و افزایش آگاهی عمومی در مورد پیشگیری از وقوع جرم را از دیگر برنامه های هفته دادگستری در استان بوشهر ذکر کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.