آمار قطعی بوشهر برای تجرد 2 برابر بیشتر از کشور است!

[ad_1]

خلیج فارس: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر خود به بوشهر گفت: شما باید تصمیم بگیرید و در مورد راه حلی فکر کنید.

به گزارش خلیج فارس ؛ انیشه Hazali افزود: آسیب شناسی نشان می دهد که استان بوشهر از نظر آمار طلاق در بین 10 استان برتر کشور قرار دارد.

منظور از “تجرد خاص” کسانی هستند که بین 45 تا 50 سال سن دارند و هنوز ازدواج نکرده اند. بنابراین ، به دلیل رکود اقتصادی و تورم بالایی که با آن روبرو هستیم ، امکان ازدواج برای این گروه عملاً از بین می رود.

بر اساس اعلام مرکز آمار کشور ، بیش از 18 درصد افراد مجرد ایران در آستانه “تجرد کامل” هستند.

در ژوئن سال جاری گزارشی از جمعیت شناسی کشور منتشر شد که بر اساس آن ، تجرد قطعی به ویژه برای زنان در رابطه با جمعیت در استانهایی مانند بوشهر، کرمانشاه و خوزستان بیشتر است.

هیچ چشم انداز روشنی برای ازدواج وجود ندارد

مطمئناً در شرایط کنونی جامعه نمی توان دختر و پسر را تحت هر شرایطی مجبور به ازدواج کرد ، اما لازم است سازمانهای مسئول اقدامات عملی و حمایتی را برای تشویق جوانان به ازدواج پیشنهاد کنند ، زیرا دختری وجود ندارد. یا پسری که خواهان ازدواج و صلح با شوهرش نیست.

اما فقدان یک چشم انداز روشن برای بسیاری از پسران و دختران در زندگی مشترک باعث می شود گروهی از جوانان از ازدواج بترسند و به تجرد مطلق منجر شوند.

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> این آگهی تا کنون 975371 بازدید داشته است <br /> تعداد کلیک: 393 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪ “/></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *