آلبانی: ایالات متحده آمریکا ، بریشا را به دلیل “فساد” ممنوع می کند – آمریکای شمالی

[ad_1]

(آنسا) – تیرانا ، 20 مه – ایالات متحده ورود نخست وزیر سابق آلبانی به سالی بریلا و خانواده اش (همسر و دو فرزندش) را به خاک آنها ممنوع کرده است زیرا “درگیر فسادی بود که دموکراسی را تضعیف می کند. وزیر خارجه ایالات متحده آنتونی بلینکن ، که بریسا علیه او اعلام کرد “شکایت بدنامی” را مطرح می کند.

نخست وزیر سابق راست میانه آلبانی ، که تا سال 2013 هشت سال این کشور را هدایت می کرد ، همچنان به عنوان عضو پارلمان و با نفوذ زیادی در حزب دموکرات (قدرت اصلی اپوزیسیون که وی رهبر تاریخی آن بود) در سیاست فعال بود ، گفت كه “وی فرانسه را به عنوان یك كشور بی طرف انتخاب كرد” و در آنجا “وكیل باتونییر ژان ایو لوبورن را برای تجدیدنظر در دادگاه اصلاح و تربیت پاریس استخدام كرد.”

ایالات متحده آمریكا را متهم كرده است كه “در سو mis استفاده از بودجه عمومی و دخالت در روندهای عمومی ، استفاده از قدرت خود برای منافع شخصی و غنی سازی متحدان سیاسی و اعضای خانواده خود ، به ضرر اعتماد عمومی به نهادها” نقش داشته است. آلبانیایی ها “.

قوانین ایالات متحده وزیر امور خارجه را به عنوان تحریم های مشابه برای پیشبرد مبارزه با فساد در کشورهای مختلف جهان شناخته است. با این حال ، بریسا گفت که “به دلایل كاملاً ناشناخته برای من ، وزیر خارجه مینیا ، بدون هشدار و به روشی غیرمنتظره و افترا آمیز ، ارزیابی های نادرستی از من انجام داد.”

پیش از این ، ابتکار عمل وزارت خارجه علیه دادستان کل سابق جمهوری لالا ، شهردار سابق سوسیالیست ، دورس وانگدوش داکو ، نزدیک به ادی راما ، نخست وزیر فعلی ، و یک پارلمان آلبانیایی و کارآفرین دیگر ، تام دوشی ، نیز با اکثریت ارتباط داشت. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA